|
Getting your Trinity Audio player ready...
|
Podczas Igrzysk Europejskich nasz zawodnik Michał Pasiut wraz z kolegami z reprezentacji Dariuszem Popielą i Mateuszem Polaczykiem zdobywa srebrny medal Igrzysk Europejskich !!!Gratulujemy pięknego wyniku!!!


